Elvana Gjata dhe Ervis Mata e vazhdojnë apo jo lidhjen e tyre?!/ Ky detaj na i heq të gjitha dyshimet (FOTO)

Rikthimi i saj si këngëtare po pritej prej muajësh nga publiku. Pas ngjarjes së shumë përfolur të ish-bllokut, ku i përfshirë ishte edhe i dashuri i saj  “misterioz”, Ervin Mata, ajo pati një shkëputje nga muzika.

Koncerti që e riktheu fuqishëm në skenë ishte koncerti i pavarësisë në Kosovë. Pas këtij koncerti Elvana nuk është ndalur, por ka vazhduar me koncerte të tjera nëpër Evropë.

Syrit të mprehtë të fansave nuk  i ka shpëtuar  fakti që këngëtarja nuk mbante më unazë në gihstin e saj.

Bëhët fjalë për unazën që ajo ka marrë para një koncerti në Prishtinë ku u tha se është dhe unaza e fejesës.

LEXO EDHE  “Punojnë ndonjëherë këta njerëz”, Lei Kraja tregon për reagimin e së motrës kur vjen në Shqipëri

Por është vetë Elvana ajo që i ka mohuar zërat se lidhja e saj mund të ketë pësuar ndonjë krizë, pasi ka publikuar në ‘Instastory’ një selfie, ku shfaqet me syze dhe kapele.

Por ajo çfarë bie më shumë në sy është unaza e këngëtares me gur diamanti, që është e njëjtë me atë që i ka dhuruar partneri i saj.

Ky mund të jetë dhe një konfirmim nga ana e këngëtares, që ata janë ende bashkë.