Lajm i Fundit/ Konfirmohet në detyrë drejtuesi i Prokurorisë

Është konfirmuar në detyrë drejtuesi i Prokurorisë së Pogradecit, Sotir Kllapi.

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka hetuar në të treja shtyllat, pasuria, pastërtia e figurës, dhe aftësitë profesionale, dhe ka rezultuar se Kllapi i kalon të tre këto kritere.

LEXO EDHE  Vrasja e 2 vëllezërve në Krujë/ Sherri nisi në kafe, ishin konfliktuar dhe herë të tjera