Icardi apo Lautaro? Ja formacionet zyrtare të Inter-Roma

Icardi u kthye në një çeshtje shumë të nxehtë para disa muajsh tek Inter ku ju hoq shiriti I kapitenit dhe për 2 muaj nuk u thirr në ekipi.

Kjo i dha mundësinë Lautaro Martinez që të tregonte potencialin e tij dhe të kthehej në një pikë shumë të rëndësishme për klubin zikaltër.

LEXO EDHE  Tamponët e detyruar për Tiranën, FSHF reagon ashpër ndaj qeverisë shqiptare

Pas ndeshjes me Milanin numri 10 i zikaltërve dëmtohet dhe në formacion rikthhet sërish Icardi, por për sfidën e sotme të dy lojtarët ishin të gatshëm dhe Spalletti ka vendosur që të dëgjojë tifozët të cilët janë mahnitur nga ‘El Toro’.