Pamje të rënda/ Gruas i këputet dora në vendin në e punës

Një rast i rëndë dyshohet se ka ndodhur në një prej marketeve në Kosovë. Një punëtore e marketit ka këputur dorën derisa ishte duke kryer punën  e saj

Mësohet se pamjet I kanë dërguar kolegët e saj, ku shihet se punëtorja teksa ishte duke punuar në sektorin e mishit, e këput dorën. Në ndihmë i del një koleg i saj, derisa gjaku shpërndahet nëpër tokë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Gruaja heq brekët në mes të Tiranës dhe…