PIKANTE/ Gjyshja 80-vjeçe bën 100 km për rrezimin e Ramës (FOTO)

Mine Koka është Një gjyshe 80-vjeçare, Mine Koka sfido kilometrat e shumta dhe motin me shi dhe erdhi që nga Mati në protestën e opozitës më 13 prill.

Loading...

E veshur me një shami të bardhë në kokë, Mine Koka e shoqëruar nga mbesa e saj, Denisa Vata ishte e pranishme në protestë.

LEXO EDHE  Vdes pas lindjes së fëmijës, familja e 25 vjeçares akuza mjekëve

E pyetur nga Rilindja Demokratike, Denisa ka treguar se nëna e saj kishte dëshirë të merrte pjesë në protestë pasi donte të rrëzonte qeverinë Rama.

Loading...
Loading...