Mbylli të ëmën në ballkon, merr flakë shtëpia

Një ngjarje e rëndë është shënuar disa minuta më parë në qytetin e Elbasanit. Djali i vogël ka lënë nënë e tij jashtë në ballkon duke mbyllur derën. Në moment në kuzhinë, ku nëna po gatuante, ka rënë zjarr.

LEXO EDHE  RINASI/ “Akrobati i Elbasanit”, arrestimi për hashash 7 vite më parë dhe si i shpëtoi burgut...

Zjarri për fat nuk shënoi pasoja në njerëz, sepse zjarrfikëset karritën me shpejtësi. Banesa e tyre ndodhet pranë shkollës “Ali Agjah” në qendër të qytetit të Elbasanit.

Loading...
Loading...