Ironia/ Zbulohet politikani që i vuri flakën katedrales ‘Notre Dame’

Katedralja e Parisit është përfshirë nga flakët sot pasdite, duke shkaktuar një dëm të parikuperueshëm.

Por, në lidhje me këtë kanë plasur memet duke u tallur me Erion Veliajn, i cili para pak kohësh i vuri flakën disa ndërtesave prapa Sahatit, dhe tashmë aty kanë filluar punimet për ndërtimin e një kulle gjigande.

LEXO EDHE  Meshkuj vëmendje! Ja si të kuptoni që gruaja juaj nuk është e lumtur dhe mund t’iu tradhtojë!
Loading...Loading...
Loading...