FOTO/ Demi Rose provokon sërish, me postimin e fundit “i çmend” të gjithë

Demi Rose njihet për linjat e bëshme truprore dhe çdo foto e saj me bikin “thyen” rrjetin

Me postimin e fundit ajo shfaqet më bombë se kurrë. Modelja provokoi sërish fansat e shumtë në Instagram me disa foto pikane. 24-vjeçarja postoi dy foto me anë të të cilave iu uronte fansave një fundjavë të këndshme, teksa qëndronte këmba mbi këmbë e veshur me një këmishë mëndafshi. Fustani ‘mikroskopik’ mezi arrinte t’i mbante asetet e brunes bukuroshe.

LEXO EDHE  Vlerë e çmendur/ Ermal Mamaqi zbulon shifrën sa paguhet Ardit Gjebrea