VIDEO/ Kampioni shqiptar i karates në botë, goditet rëndë live në emision

Këtë të diele mysafirë në emisionin kojshia show, ishte kampioni botëror i karates Enver Idrizi.

Ai provoi vetën në një meq me një karateist të ri, por u nakautua që në fillim.

LEXO EDHE  Anglia ‘pushton’ Europën, Chelsea dhe Arsenal kualifikohen në gjysmëfinale
Loading...

Shikoni goditjen nga min e 30:

Loading...
Loading...