Aktorja e njohur korçare feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Është një ndër aktoret shumë të dashura për publikun. Bëhet fjalë për Zamira Kitan e cila feston sot ditëlindjen e saj.

Ajo ka mbushur 56 vjeç dhe e ka festuar mes kolegëve dhe mikeshave të saj.

LEXO EDHE  Këngëtarja e njohur del në shitje: Do bëja seks për kaq para
Loading...

Korçarja ka lindur në  1 prill të 1963 dhe ka një karrierë të pasur si aktore ku numër me dhjetra filma dhe shfaqje teatrale.

Ajo mban prej vitesh postin e drejtoreshës së Teatrit të Korçës.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here