Beatrix Ramosaj na befason të gjithëve, pa grim dhe gjysmë e zhveshur

Bukuroshja Beatrix Ramosaj ka postuar një foto për ndjekësit e saj në rrjetet sociale mëngjesin e sotëm.

Loading...

Këngëtarja përshëndeti fansat përmes një fotografie, të shkrepur nga hoteli ku po qëndron në Stamboll dhe na befasoi të gjithëve.

E veshur me robdëshambër dhe pa grim në fytyrë, Beatrix dukej joshëse teksa po bëhej gati ta shijonte një mollë.

LEXO EDHE  ‘1 milardë euro për Notre Dame’/ Shpërthen Albi Nako: Çfarë paradoksi ...

Beatrix nuk është aktive me projekte të reja muzikore, por përmes rrjeteve sociale i mban të informuar fansat për çdo të re rreth saj.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here