VIDEO/ Bukuroshja që zevëndësoi Kejvinën ‘e djeg’ që natën e parë

Pas largimit të Kejvina Kthellës , “Xing me Ermalin” mbeti pa velinë. Por pas dy javësh audicione dhe aplikimeve të shumta duket se më në fund është gjetur velina e re.

Loading...

Vetëm pak minuta pas fillimit të programit drejtuesi i emisionit Ermal Mamaqi ftoi në studio Belindën.

LEXO EDHE  Këngëtarja shqiptare tregon çmimin: Ja sa dua për një natë të zjarrtë

Ndryshe nga herë të tjera, prezantimi i velinës së re u bë pa shumë bujë. 18-vjeçarja bukuroshe duket se nuk kishte nevojë.

 E veshur me një fustan ngjyrë nudë, me flokë të gjata kaçurrela Belinda u fut në studio mes duartrokitjesh me një ecje tejet provokuese.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here