Zgjidhja për të huajt/ Mesfushori i Skënderbeut zyrtarisht me nënshtetësi shqiptare

Pas një situate të vështirë me të huajt në ekip, Orges Shehi më në fund ka marrë një lajm të mirë.

Loading...

Është mesfushori Shqiprim Taipi, i cili deri më tani kishte luajtur si i huaj, me një pasaportë serbe, që ka postuar një foto në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Kaos me Europën, KAS mban në ajër Skënderbeun

Ai paraqet pasaportën shqiptare, të cilën e mban në dorë, dhe shruan: “Më në fund”. Tashmë, Shehi do të ketë një vend më shumë për të huajt në fushë, teksa Taipi do të konsiderohet si lojtar shqiptar.Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here