Sherr me komentuesit/ Nxehet keq Alketa Vejsiu

Alketa Vejsiu ka filluar sezonin e radhës të emisionit për vogëlush “Në kurthin e Piter Pan”, dhe këtë sezon ka zgjedhur disa fëmijë, që të mbushin mbrëmjen me batutat e tyre spontane.

Xheison Bafti është kthyer në vogëlushin më të komentuar dhe ka marrë pseudonimin “Taramelja” për shkak të mos shqiptimit të shkronjës “K”, gjë që e ka bërë edhe më të ëmbël komunikimin e tij.

Loading...

Alketa Vejsiu  ka postuar një video nga puntata më e fundit e “Piter Pan” ku shfaqet Xheision dhe në përshkrimin e videos shkruan se vogëlushi ka arritur plot 60 mijë ndjekës në Instagram.

LEXO EDHE  “Jam Çani: Më jep lekët ose do bëj publike… ”/Ja si u keqpërdor emri i gazetarit

“E di qe keni merak ta degjoni pak Xheision (vajti 60.000k). Ka Vipa qe kane punuar gjithe jeten, por 60 mije zemra ne 4 jave skane mundur ti pushtojne dot”, shkruan Alketa.

Mes komenteve të shumta ka rënë në sy ai i një ndjekësi i cili i shkruan Alketës: “I nxirrni këto fëmijë vetëm për like, turp t’ju vij”.

“I nxjerrim sepse Xheisionit kam vendosur t’i rregulloj jetën. Dhe do ta bëj! Kuptove o Tote e Mencur?”, i përgjigjet Alketa.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here