Mamaja më ‘e nxehtë’/ Seksi, autore librash për matematikë dhe ka lindur në vitet ‘60 (FOTOT)

Ajo është me siguri 58-vjeçarja më seksi në Britaninë e Madhe dhe jo vetëm, ndaj dhe mediat rozë e gjurmojnë gjatë gjithë kohës.
Në daljen e saj më të fundit në publik në Londër Carol u shfaqe seksi me forma trupore të jashtëzakonshme teksa mbante veshur një palë pantallona të ngushta.

Ylli i televizionit, Carol Vorderman, e veshur shumë thjeshtë, tërhoqi vëmendjen me formën trupore dhe këmbët e vithet e bonifikuara.

LEXO EDHE  Ilir Shaqiri publikon foton e vajzës/ Por Klaudia Pepa s’i ka mirë punët me veprimin që beri...
Loading...

Carol Jean Vorderman, e datëlindjes 1960, është një personalitet në median britanike. Ajo u bë e famshme me drejtimin për 26 vjet (1982-2008) të show-it “Countdown”, publikimet e saj në shtypin e përditshëm dhe për hartimin e disa librave shkollorë për lëndën e matemitës, ndërsa libri i saj “Detoc diets” ka qenë best-seller në Mbretërinë e Bashkuar.

 

 Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here