VIDEO/ Erdhi fundi i botës? Breshëri sa një kokërr veze, rrezikon jetën e qytetarëve

Një stuhi e madhe breshëri e cila zgjati rreth 20 minuta përfshiu mëngjesin e sotëm një qytet në Kinë.

Ajo e cila bëri më shumë përshtypje ishte madhësia e kokrrave të breshrit që shkonin deri sa madhësia e një veze.

Loading...

Kjo stuhi solli shumë dëmtime. U dëmtuan disa makina dhe u thyen xhamat e disa shtëpive.

LEXO EDHE  Keni flokë që nuk ju rritej?!/ Ja çfarë duhet të bëni

Stuhia në qytetin Jinping solli ndalimin e qarkullimit të makinave si dhe pati shumë dëmtime në zonat bujqësore duke u prishur të mbjellat.

Deri më tani nuk janë raportuar viktima në njerëz.

Ja pamjet:

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here