VIDEO/ Ervin Mata del nga burgu, Elvana Gjata vishet nuse

Ditën e sotme të gjithë kanë shkruar për lirimin e ish-të dashurit të Elvana Gajtës, Ervin Mata. Pas ngjarjes së Bllokut, Elvana Gjata ka marrë vëmendjen e të gjtihë portaleve. Pak ditë më parë ajo publikoi projektin që e lidh me historinë e dashurisë së Ervinit, ‘Tavolina e mërzisë’, ku këngëtarja shfaqej e thjeshtë dhe shumë e prekur. Por koha shëron gjithçka!

Elvana Gjata pak minuta më parë postoi një video në profilin e saj në Instagram, duke e çmendur rrjetin. Ajo shfaqet e veshur me fustan nuseje duke hedhur lulet, ky është projekti më i ri muzikor nga këngëtarja i titulluar ‘Pa dashuri’.

LEXO EDHE  Nga Vogue tek Formula 1/ Eventet më të famshme në optikën e shqiptarit Sirio Berati (FOTO+VIDEO)

“Pa Dashuri.– shkruan Elvana pranë videos.

Postimi i Elvana Gjatës në Instagram.

View this post on Instagram

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on