Theri të dashurin që tentoi ta vriste, pendohet e reja: Të lutem, dashuri mos vdis (VIDEO)

Një debat i ndodhur mes një çifti, jashtë një hoteli, në Meksikë ka përfunduar tragjikisht në një skenë krimi në momentin kur vajza ka goditur me thikë të dashurin e saj.

Në videon e filmuar nga një dëshmitar rasti, Erick Omar duket i shtrirë në tokë duke mbajtur stomakun ndërkohë që e dashura Sonia Amayrani Nunez Aguila i jep puthje dhe përqafime duke u lutur që të mos vdes.

LEXO EDHE  FOTO/ Grida Duma me zyrtarin e lartë, fotografohen në...

22-vjeçarja dëgjohet duke thënë: “Ai më goditi. Ai u përpoq të më vriste”, dhe më pas kthehet nga Erick duke i kërkuar që të tregojë të vërtetën.
Në një prej momenteve, ajo bërtet: “Më fal dashuria ime, të lutem mos vdis”.