Romantik si ‘Rambo’/ Si e surprizoi Haradinaj gruan për Shën Valentin

Kryeministri i Kosovës ka zgjedhur një mënyrë tejet interesante për të surprizuar bashkëshorten Anitën me rastin e Shën Valentinit.

Foton plot dashuri e ka publikuar bashkëshortja e tij Anita, e cila shfaqet shumë e lumtur me surprizën e Ramushit.

LEXO EDHE  U raportua se i dha fund martesës 11-vjeçare me Ramadanin, reagon Inva Mula: Mesa di unë, jam ....

“E mbushur me dashuri dhe të qeshura. Gëzuar Shën Valentinin”, shkruan Anita.