Romantik si ‘Rambo’/ Si e surprizoi Haradinaj gruan për Shën Valentin

Kryeministri i Kosovës ka zgjedhur një mënyrë tejet interesante për të surprizuar bashkëshorten Anitën me rastin e Shën Valentinit.

Foton plot dashuri e ka publikuar bashkëshortja e tij Anita, e cila shfaqet shumë e lumtur me surprizën e Ramushit.

LEXO EDHE  FOTO/ Tifozja hot e Juves na “lë pa frymë”, nudo në Instagram!
Loading...

“E mbushur me dashuri dhe të qeshura. Gëzuar Shën Valentinin”, shkruan Anita.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here