Përplasen 3 automjete, 2 persona në urgjencë

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy shtetasve ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Nga të dhënat e para raportohet se tre mjete janë përfshirë në aksident në unazën e qytetit pranë vendit të quajtur si “Kryqëzimi i Kinezëve”.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital dhe sipas bluzave të bardha nuk kanë asnjë rrezik për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LEXO EDHE  Deklaratat e Kim dhe Bashës, Bushati: Gjuhë mafioze dhe shantazhuese

“Në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezëve, janë përplasur 3 mjete, si pasojë e aksidentit janë dëmtuar 2 pasagjer të cilët janë transportuar në Spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.”, thuhet në njoftim.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here