Bëhu burrë jep dorëheqjen

Gazetari Klodian Tomorri ka shkruar në profilin e tij ‘Facebook’ se Sandër Lleshi, ministri i Brendshëm tashmë duhet të japë dorëheqje, për shkak të skandalit që shpërtheu me policin në Malësi.

Dhe kjo vjen për shkak të një deklarate të bërë nga Sandër Lleshi ku shprehej:

Kur të mos më shikoni mua shpesh, do të më shikoni tek fytyra e policëve, shifni ata, si të jenë ata ai jam unë. Nëse do ti shikoni me krimin, dije që jam unë me krimin, nëse do i shihni të dehur, dini që po pi unë. Nëse i shikoni të pasjellshëm, do dini që po sillem unë. Pra ata do të jenë fytyra jonë.

Statusi i Gazetarit:

Kur u emërua ne detyre, ministri i brendshëm tha: Nëse shihni një polic te dehur, ai polic jam unë. Nëse shihni një polic qe sillet keq me qytetarin, ai polic jam unë.

LEXO EDHE  Basha në Durrës: Vetëm largimi i Ramës rimëkëmb ekonomikë dhe dinjitetin e qytetarëve

Por kur shohim një shef policie me k*r ne dore, kush është o Llesh?

Po kur shohim një komisariat te tere qe jo vetëm nuk merr denoncimin e një te miture ne agresion seksual nga polici yt, por edhe i kërcënon familjen, kush është o Llesh?

Behu burrë tani. Shko jep dorëheqjen se nuk ke me nder ne atë detyre. Nuk te le me vegla e shefit tënd te policisë ta ngresh kokën ne atë detyre.

VIDEO +18/ Zbuloi organin gjenital, kush është polici i arrestuar që ngacmoi seksualisht të miturën


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here