Video/ Nuk thyen më pjata, nga nervat Renato përlotet

Që prej fillimit të “Hell`s Kitchen”, chef Renato ka qenë i ashpër dhe është kthyer shpesh në lajm për shkak të thyerjes së shpeshtë të pjatave.

Por kësaj radhe, nuk ka thyer asnjë pjatë. Përkundrazi.

Është acaruar aq shumë sa nuk ka mundur të reagojë me nerva por është përlotur.

Chef Renato u kërkoi konkurrentëve të gatuanin pjatën e tij të preferuar, por mesa duket rezultati paska qenë shumë i dobët, i cili i ka thënë njërës prej konkurrenteve:

LEXO EDHE  Koronavirusi “falimenton” aktorin Robert de Niro

“Sinqerisht m’u mbushën lotët me sy. Dmth sytë me lot. Ta prishni kaq shumë një pjatë, ta shkatërroni kaq shumë, sikur e keni bërë me urrejtje dhe jo me dashuri dhe pasion, të dhemb shpirti. Sinqerisht të dhemb shpirti.”

 


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here