Eli Fara tregon për vuajtjet që ka kaluar: Nuk kisha bukë të haja

E ftuar në studion e “Thumb” Eli Fara ka treguar për vuajtjet që ka kaluar duke theksuar dhe faktin që s nuk ushqehej dot mirë.

“Në fillim të viteve ‘90, kemi kaluar një periudhë shumë të vështirë. Ne jemi brezi që e kemi nisur gjithçka nga zero. Unë mund të mos kisha edhe bukë të haja dhe nuk e merrte vesh askush. Mbaj mend që edhe kur shkoja te babi, ai më pyeste ‘ke nevojë për gjë, të duhet gjë, të duhen lekë?’ Unë mund të isha pa asnjë kokërr leku në xhep, por i thosha ‘jo, kam’”.

LEXO EDHE  A është shtatëzanë Marina Vjollca? Fotoja që ngre dyshimet