Dështon ‘Top Show’? Ben Blushi nuk gjen dot studentë që ti mbajnë ison Ramës

Edi Rama u bëri thirrje studentëve që të shkonin dhe të ballafaqoheshin me të sonte në darkë tek emisioni ‘Top Show’ i Alban Dudushit në Top Chanel.

Por studentët janë treguar të vendosur që nuk ka negociata dhe se 8 kushtet që ata kanë vendosur duhet që të plotësohen dhe kushdo që shkon në emision sonte nuk është prej tyre.

LEXO EDHE  ‘Huqi del me shpirtin’/ Rilindasit nuk i rezistojnë tundimit, vjedhin dhe zgjedhjet brenda partisë

Ben Blushi ka aktivizuar punonjësit e ‘Top Chanel’ që të kërkojë persona për të shkuar në emision.

Burime për Boldnews bëjnë me dije se janë telefonuar nga punonjës të Topit dhe u kanë kërkuar që t’u gjejnë persona që të shkojnë në emision.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here