VIDEO-LIVE/ Banorët e Unazës së Re: Tirana si Parisi deri në rrëzimin e qeverisë

‘Tirana si Parisi deri në rrëzimin e qeverisë’, kjo ka qenë një nga thirrjet e banorëve të Unazës së re, mbrëmjen e sotme gjatë protestës.

Ata kanë thënë se nuk do të tërhiqen nga protesta e tyre deri në largimin e kësaj qeverie të korruptua që bashkëpunon me bandat kriminale dhe me hajdutët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here