Itali/ Shqiptari rrihet me afrikanin për një vajzë

Një përplasja e dhunshme ka ndodhur mes një shqiptari dhe një afrikani nga Senegali në rrugët e italisë. Mësohet se sherri i përshkallëzuar në përplasje fizike, të ketë ndodhur për shkak të një vajze.

Si duket, shqiptari i shoqëruar nga një italiane nuk i ka pëlqyer aspak vlerësimi i tepërt i bërë nga senegalezi. Diskutimi është përshkallëzuar në dhunë fizike e shoqëruar me shqelma edhe grushta.   Më pas me ndërhyrjen e policisë dhe të pranishmëve është bërë e mundur ndarja e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here