FOTO/ Tërmet në veri të Shqipërisë

 

Një tërmet ka tronditur ditën e sotme zonënn e Malit të Zi. Sipas Institutit Europian të Sizmiologjisë, lëkundjet kanë qenë 3.7 të shkallës Rihter.

Epiqendra ka qenë pranë Podgoricës.

Lëkundjet janë ndjerë deri në veri të Shqipërisë, në zonën e Shkodrës dhe Malësisë së Madhe.

 

 

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here