VIDEO/ Të gjithë menduam se ndryshoi look, por Luana u bë kokëkuqe për një arsye

Ditën e djeshme Luana i ka suprizuar të gjithë me look-un e saj.

Ajo shfaqet me flokë të kuqë duke i lënë të gjithë fansat me gojë hapur, e veshur me një fustan të zi dhe me flokë të shkurta të kuqe të cilat dallohet se janë paruke, por që e bëjnë Luanën të duket një bombë e vertetë.

Reagimet e njerëzve për ndryshimin e look-ut të moderatores  ishin të ndryshme, megjithës një pjesë e mirë e mori me mend arsyen se e ndryshimit të ngjyrës së flokëve.

Image

Dhe kjo është e vërtetë në videon promo të emisionit’ Shiko kush luan’ moderatorja shkruan:’Kush nuk është shqiptar nuk e ndjek emisionin.Festojmë kuq e zi’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here