FOTO/ Enca shumë shpejt me një autobiografi, ku do të flitet për…..

Këngëtarja Enca, shumë shpejt do të sjellë një libër për jetën e saj.

Në fakt këngëtarja nuk e ka shkruar vetë, por një autor shqiptar, të cilit ajo nuk ja ka zbuluar emrin, ka bërë autobiografinë e Encës.

Image

“Një libër është shkruar për mua dhe karrierën time nga autori im i preferuar shqiptar. Kur të jetë koha e duhur, do të publikohet”, – ka shkruar Enca. Ajo ka publikuar edhe një video që tregon se libri është gati dhe se do të mbajë emrin e saj, “Enca- dhe ëndërr, dhe guxim dhe triumf”

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here