VIDEO/ Albumi i ri sjell Rita Orën të zhveshur nga vaska

Pas shumë pengesave, problemeve të mëdha e disa vjetëve punë, Rita Ora më në fund ka publikuar albumin e saj të dytë të shumëpritur.

‘Phoenix’ ka sjellë një Ritë tjetër, shumë të pjekur si personalisht ashtu edhe muzikalisht, sidomos për dallim nga albumi i saj i parë, ‘Ora’.

Për të prezantuar këngën ‘Only want you’ dhe për të treguar me shumë gëzim, se albumi tashmë ka dalë në shitje, Rita sjell një fotografi, ku shihet e zhveshur në vaskë.

Të gjitha fotografitë promovuese të albumit dhe këngëve kanë sjellë Ritën shumë të thjeshtë dhe të zhveshur nga të gjitha komplikimet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here