Është në një pritje të ëmbël, Elita publikon FOTON më të bukur të saj

Shtatzënia e Elita Rudit ka qënë një nga temat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Moderatorja dhe reperi Gjiko kanë preferuar mos ta konfirmonin që do të bëheshin prindër gjatë gjithë kësaj periudhe që mediat kanë folur dhe kanë shkruajtur për ta.

Mirëpo më në fund Elita është shfaqur me barkun e rrumbullakosur në videoklipin e ri që ata publikuan.

Image

Dhe që prej asaj dite nuk kanë munguar fotot nga moderatorja, ku tregon barkun e saj të rrumbullakosur.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto ku të gjithë kanë mbetur të impresionuar.

Elita shfaqet  pranë dy mbesave të saj, të cilat janë afruar mbi barkun e zbuluar dhe e puthin me shumë dashuri.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here