‘Ai i donte të dyja’, deklarata që habiti Bora Zemanin, si reagoi ajo

Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të komentuara në media e rrjete sociale. Bora është nënë e një djali me emrin Arbor me të cilin poston shpesh foto por kohët e fundit i ka rralluar ato dhe e ftuar në “Thumb”, moderatorja ka treguar se nuk po i pëlqente që djali njihej në rrugë nga të gjithë.

Gjatë intervistës në “Thumb”, Bora tregoi se Arbori pëlqen dy vajza në kopësh dhe kur ajo e kishte pyetur, vogëlushi i kishte thënë dy emra dhe se i donte të dyja. Bora i kishte thënë se duhet të zgjedhë një dhe përgjigja e Arborit ishte “Pse?”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here