Terror në SHBA, të shtëna në një gjimnaz

Të shtëna armësh zjarri kanë terrorizuar një gjimnaz në Karolinën e Veriut. Ende nuk raportohen të plagosur dhe ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Forcat e policisë kanë rrethuar zonën.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here