FOTO/ Ish banorja e Big Brother shpërthen ndaj Renato Mekollit:’Ti kishte prerë gjuhën llafazanit

Ditën e djeshme qarkulloi në mediat online lajmi se episodi i radhës i “Hell’s Kitchen” nuk do të transmetohet për shkak se gjatë regjistrimeve të fundit, një nga konkurrentët ka prerë damarët për shkak të presionit të madh.

Ishin të shumta reagimet  në lidhje me ngjarjet, ishte dhe  ish banores së Big Brother Gerta Shino që shpërtheu keq  ndaj Renato Mekollit duke e quajtur ‘njeri kafshëror, surrat i shëmtuar, llafazan i keq’ dhe në fund shkruan t’ja presin gjuhën.

‘Nuk e di domethënë, a ka njeri më kafshëror se ky surrat i shëmtuar këtu që ushtron dhunë psikologjike publikisht konkurrentëve që pa ata nuk do e nxirrte këtë surrat të keq në tv. Turp për në çfarë njerëzish zgjedhim të shohim në ekran. Më vjen keq që konkurrenti preu damarët e vetë dhe nuk i preu gjuhën këtij llafazani të keq”, shkruan ish-banorja e “Big Brother”.

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here