Probleme ekonomike, dështim të planeve, cilën shenjë paralajmëron astrologia Meri Shehu?

E Premte 9 Nentor dhe Jupiteri ndodhet tashme ne Shigjetar per nje vit, ne te njejten kohe Merkuri ndodhet ne Shigjetar prane asteroidit Ikaro.

Ne Aspektin Astrologjik Ikaro na informon per nje problem qe mund te kemi ne ceshtjet ekonomike apo deshtimi i nje plani per nje promovim social.

Jemi ne kerkim te nje endrre nje qellimi te rendesishem, ne vendimet e ketyre diteve nevojitet ti largohemi supervleresimit te mundesive tona.

Jupiteri ne Shigjetar do sjell lehtesira por do kete edhe pengesa pasi ne kete ndikim Jupiteri do mbroj vetem te drejten.

Dashi
Nje ceshtje ligjore apo nje plan shume i bukur mund te marre jete. Nuk duhet te beheni super te kenaqur pasi detajet mund ta prishin

Demi
Ju do keni nje ris ne ceshtjet ekonomike apo shpirterore dhe do gjendeni ne nje moment apo vend qe ju ekspozon me shume ndaj rrezikut

Binjaket
Mund te shfrytezoni dobesit e kundershtareve por mund te pesoni nje zhgenjim nese keta kundershtar i keni bashkepuntor pasi ata mund tju rrezikojne planet

Gaforrja
Ceshtjen e nje udhetimi apo diskutimi pune do ta merrni me lehtesi sot. Nese ju duhet te merrni vendime atehere duhet te jeni me kembe ne toke

Luani
Ne Dashuri fiton me i guximshmi dhe ju sot do beni akrobaci te rrezikshme per te rene ne sy. Nese nuk keni kujdes mund te rrezoheni

Virgjeresha
Duhet te beni kujdes me nje plan promovimi te punes dhe veprimtarise tuaj. Po keshtu kujdes me shitblerje pronesish pasi pakujdesia mund tju coj ne deshtim

Peshorja
Nje lajm shume i mire ju pret dhe do merrni krahe. Kujdes mos e teproni me ngjitjen arte pasi krahet tuaj sidoqofte nuk jane kaq te forte

Akrepi
Ose do triumfoni shkelqyeshem ne nje ceshtje ekonomke ose do fundoseni. Ju e keni ne dore dhe pervoja qe keni ne kujdes e maturi

Shigjetari
Per ju tashme te gjithe qiejt jane te arritshem apo ne pritje te ngritjes tuaj Jupiteri ju jep cdo mundesi por jo nese nuk jeni te afte

Bricjapi
Do keni shtrengime te ndergjegjes ne ato raste ku mendoni se gjerat nuk i keni ne rregull dhe hezitoni nga frika te veproni

Ujori
Miq e qellime shume te rendesishme kane hapur nje dritare te re per ju. Nese doni te shijoni nje pamje te bukur mos riskoni me shume se duhet per momentin

Peshqit
Jupiteri ne Shigjetar do ju nxjerr te drejten ne drite dhe mund te filloni te ndjeheni mire. Sot kujdes nga manovrat e superoptimizmat.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here