Denoncimi/ “Drejtori na merr para të na mbajë në punë’

Në adresë të ish-kryeminsitrit Berisha ka mbërritur një denoncim për një drejtues të postës së Vlorës.

Ish-kryeministri ka bërë publik denoncimin e qytetarit i cili denoncon drejtorin e filialit të postes Vullnet Bilbilaj si hajdut e njeri të korruptuar që e ka kthyer postën në çerdhe të vjedhjes

Postimi i plotë i ish-kryeministrit Berishes

Denoncohet nje hajdut me pushtet!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Doktor ju uroj gjithë të mirat. Jam punonjese e postës të Vlorës. Dua të denoncoj drejtorin e këtij filiali Vullnet Bilbilaj si hajdut e njeri të korruptuar qe e ka kthyer postën në çerdhe të vjedhjes. Na merr para të na mbajë në punë. Na bën presion. U vodhen 40 milion leke nga punonjësia e nuk e çoi në prokurori. Jemi ankuar te të gjithë po atë e mbron Gjiknuri se ka gurore me kunatin e tij ne Gjormë dhe Anduel Tahiraj se i ndajnë lekët bashkë. Respekte doktor. Anonim se nga kta ca nuk pret.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here