FOTO/ Përfshihet në flakë shtëpia e Kim Kardashian

Ylli i televizorit Kim Kardashian është detyruar të braktis shtëpinë e saj në Kaliforni për arsye të një shpërthimi të madh nga ku vendi u përfshi në flakë.

’Lutuni për Calabasas. Sapo u ktheva në shtëpi kisha një orë kohë që të paketoja gjërat për të evakuar shtëpinë tonë’ shkruan Kim në Instasrot-in e saj.

Me anë të një video të publikuar në instastory Kim tregon vendin e përfshirë nga flaka gjithashtu, ajo falënderon të gjithë zjarrfikësit që po luftojnë me flakët ezjarrit dhe lutet që gjithçka të shkojë mirë.

Image

Image

Image

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here