“Klithma e një fëmije që po i shembin shtëpinë” (VIDEO)

Pas protestave të banorëve të Unazës së re që kundërshtojnë vendimin e qeverisë për shembjen e qindra banesave dhe godinave të biznesit, ish-kryeministri Berisha ka shpërndarë në faqen e tij në Facebook videon e protestës së një fëmije.

Djali eshte nje kengetar i ri, i cili mbreme i beri nje apel Edi Rames dhe Erion Veliajt, per te mos shkaterruar shtepite e tyre.

Reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Klithma e një femije!

Të dashur miq, në videon e mëposhtme keni thirrjen e një femije, artist i talentuar, drejtuar Kallam Deshtakut shpirt katran dhe Lal Plehut,
në mbrojtje të shtepise që duan t’ja prishin në Unazën e Re.

Ju bëj thirrje qytetarëve të solidarizohen me thirrjen e tij! Sb

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here