VIDEO/ Avioni përplaset pak para se të ngrihej në ajër

Një incident i vogël ka ndodhur teksa një avion i Lion Air është përplasur me dritat anash pistës duke dëmtuar krahun e majtë.

Ky incident vjen pas një jave pasi një avion Lion Air u rrëzua duke humbur jetën 189 persona.

Pasagjerët u vendosën në një avion tjetër dhe mbërritën në Xhakarta plot katër orë me vonesë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here