FOTO/ Panik në Spanjë. ‘Ylli’ i Milanit bie pa ndjenja

Për disa minuta është ndërprerë ndeshja ndërmjet Real Betis dhe Milanit.

Musacchio shkaktoi panik pasi u përplas me shokun e skuadrës duke rënë pa ndjenja në fushë.

Për më shumë se 5 minuta është ndërprerë dueli i vlefshëm për Europa League.

Në minutën e 83’ Musacchio u detyrua të largohet nga fusha e blertë ndërsa në vendin e tij u fut Romagnoli.

Për fatin e mirë stafi mjekësor konfirmoi se lojtari është përmendur por është nën kujdesin mjekësor. Pas normalizimit të situatës ndeshja ka rifilluar.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here