FOTO/ Pamje horror, sulmuesi i njohur thyen keq këmbën

Danny Welbeck ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen ndaj Sportingut.

Në minutën e 26’ sulmuesi britanik ka thyer këmbën dhe pamjet duken vërtetë të rënda.

Ende nuk është shënuar goli i parë në duelin ndërmjet Arsenalit dhe Sportingut.

Kujdes pamjet!

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here