FOTO/ Elita Rudi shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

Moderatorja Elita Rudi që kohët e fundit ka qënë në qëndër të vëmëndjes jo vetëm për dasmën madhështore që ajo organizoi së bashku me bashkëshorin e saj reperin Gjiko, por dhe për muajin e mjaltin.

Image

Edhe pse thashethmet për një shtatzani të mundshme të moderatores ishin që para dasmës së saj ka preferuar të mos flasë madje në shumë foto të publikuar nga ajo është munduar ta fshehë.

Mirëpo në fotografinë e fundit, e veshur me një fustan të hapur tek këmba,  Elita duket se ka shtuar peshë edhe pse duart sërish po i mbante tek barku.

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here