FOTO/ Kejvina Kthella merr refuzime çdo ditë

Kejvina Kthella, velina e emisionit “Xing me Ermalin” ka hyrë tashmë në botën e showbiz-it shqiptar, duke u komentuar për gjithçka që bën në jetën e saj private.

Image

E bukur,seksi dhe provokuese ajo i çmend të gjithë me fotot që publikon në llogarinë e saj në Instagram.

Ditën e djeshme modelja ka organizuar në Instastoryn e saj rubrikën e pyetjeve me temën ‘Çfarë ke që sheh’.

Pyetjet ishin të shumta, pasi jeta e saj ngjall shumë kuriozitet për publikun.

Një nga pyetjet që modeles ju bë ishte: ‘Ke provuar refuzimin?’.

‘Çdo ditë por nuk ma beson njeri’ i është përgjigjur velina.

Image

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here