Sali Berisha feston ditëlindjen, sa vjeç mbush sot ish-kryeministri

Një ditë e veçantë është sot për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe ish-liderin e Partisë Demokratike. Ditën e sotme, Berisha feston ditëlindjen dhe mbush plot 74 vjeç.

Ai ka lindur në 15 tetor të vitit 1994 në Viçidol të Tropojës. Urimet për të kanë nisur që në orët e para të ditës së sotme, ndërsa nuk dihet se si do ta celebrojë këtë ditë, një ditë pasi fejoi të birin, Shkëlzenin me blogeren e njohur, Armina Mevlani.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here