Audiopërgjimi, Babalja plas “bombën”: Ka materiale të tjera të papublikuara

Albert Veliu ose Babalja ka thënë për gazetaren Eni Vasili se nga audiopërgjimi ka materiale të tjera që nuk janë publikuar dhe që mund të jenë në prokurori.

Eni Vasili: Çfarë ndodhi me SHISH?
Albert Veliu
: Nuk kam pasur më kontakte. Mjetet e pergjimit m’i dha Olldashi dhe SHIK-u bashkë.

Eni Vasili: Ti thua që ka më shumë material se aq që është transemetuar?
Albert Veliu
: Po ka shumë gjëra, materiale të tjera të papublikuara. Mbase SHISH i ka dorëzuar në prokurori. Unë dua që mua dua të me lenë rehat. Mua më rrezikohet jeta dhe familja.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here