Akuzat për përdhunim, avokati i Ronaldos: Dokumentet janë manipuluar

Ronaldo do të vazhdojë betejën e tij për akuzën e përdhunimit nga modelja amerikane, Katerin Majorga. Futbollisti mohon akuzat dhe pretendon se ajo kërkon të përfitojë nga imazhi i tij. Majorga pretendon se në 2009 është përdhunuar nga portugezi në Las Vegas.

Madje më vonë ata kanë nënshkruar edhe një dokument ku Ronaldo ka blerë heshtjen e modeles për 375 mijë dollarë. Dokumenti i botuar nga “Der Spiegel” është nënshkruar në 2010 dhe mban firmën e të dyve.

Megjithatë, është avokati i sulmuesit të Juventusit që për “Correio de Manha” ka deklaruar se firma e klientit të tij është e manipuluar. Më poshtë dokumenti:

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here