FOTO/ Majk dështon me anglishten, fansi e nxjerr bllof me gabimin

Majk është ndër më të komentuarit në media jo vetëm për këngët e tij që kthehen në hite por dhe për jetën private, lidhjet e njëpasnjëshme e ndarjet.

Në postimin e fundit reperi shfaqet duke pozuar në makinën e tij dhe shkruan:’If she aint fuckin she got to go, tell her don waste my time’ (Nëse ajo nuk po *** ajo duhet të shkojë, thuaj asaj të mos ma harxhoj kohën).

Mirëpo disa prej fansave janë hedhur menjëherë në sulm duke i shkruar reperit se e ka shkruar gabim.’ If she ain’t fucking good, do doje të thoje?’ i komenton një fans.

Image

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here