FOTO/ Bleona publikon foto e veshur me vello, komenti i Ermal Mamaqit do t’ju ‘shkrijë’ së qeshuri

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re “Monsters”.

Ajo ka përfunduar edhe xhirimet e klipit, në të cilin do të vijë mjaft tërheqëse.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe nga xhirimet, ndërsa ka treguar se sa atraktive do të vijë në klipin e ri.

Mirëpo në foton e publikuar e veshur më të bardha bie në sy komenti i Ermal Mamaqit që ështe dhe miku i këngëtares ku thotë:’Për hajër o zot kush do të marri’.

Koment i cili ka shkaktuar të qeshuara dhe tek komentuesit e tjerë.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here