Parashikimi i motit për datën 10 tetor 2018

Si do jetë moti për ditën e sotme:

“Vijon me kthjellime në veri dhe zonat qendrore, por kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë në jug dhe juglindje. Pasditja mbetet me kthjellime dhe vranësira të lehta në ultësirën perëndimore. Ndërsa shtohen vranësirat në zonat malore lindore. Era do fryejë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi verilindor ndërsa në det vijon dallgëzim deri në 2 ballë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here