Nuk flasin por u veshën me të njëjtin model fustani, si u paraqitën në AMA Dua Lipa dhe Rita Ora

Ndonëse dy këngëtaret me origjinë nga Shqipëria nuk flasin me njëra-tjetrën, Dua Lipa dhe Rita Ora janë shfaqur mbrëmjen e djeshme në tapetin e kuq të “American Music Awards 2018” me të njëjtin fustan.

Me fustane që vinte i ngushtë deri poshtë ijeve dhe hapjen poshtë fustanit me fruda, Rita dhe Dua kishin zgjedhur pothuajse të njëjtin model fustani.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here